Weź udział w plenerze artystycznym. Nowa formuła pleneru

Chcesz wziąć udział w plenerze artystycznym? Zgłoś swój udział. Plener jest adresowany do artystów z powiatu słupskiego. Prace artyści będą wykonywali we własnych pracowniach.

Organizator Stowarzyszenie na Rzecz Miasta i Gminy Kępice „Razem dla Kępic” zapewnia materiały niezbędne do wykonania jednej pracy malarskiej (m.in. podobrazie, farby, pędzle itp.).

– Początkowo planowaliśmy organizację pleneru na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Sobótka nad Jeziorem Obłęskim – mówi Karolina Brzezińska- Ugorek, prezes Stowarzyszenia „Razem dla Kępic”. – Jednak z uwagi na zagrożenie epidemiczne i bezpieczeństwo uczestników oraz na fakt, że nasz powiat znajduje się w czerwonej strefie zachorowań, zdecydowaliśmy, że zmienimy formułę pleneru na zdalną. Artyści będą wykonywali prace we własnych pracowniach, wykonaną pracę odbierzemy i zaprezentujemy na wystawie poplenerowej, która będzie zorganizowana w budynku Centrum edukacyjno-kulturalnego w Kępicach. Rozumiemy, że taka forma pleneru jest utrudnieniem dla artystów, jednak z uwagi na konieczność podjęcia środków bezpieczeństwa zdecydowaliśmy, że zmienimy jego formułę.

Plener jest organizowany w ramach projektu pn. „W plener po sztukę – bliżej natury w Gminie Kępice”. Na jego organizację Stowarzyszenie „Razem dla Kępic” otrzymało dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Słupsku.

Szczegółowych informacji na temat udziału w plenerze i programu udzielają organizatorzy, kontakt Aleksandra Christyniuk 59 857 66 21, achristyniuk@kepice.pl.

Regulamin pleneru oraz karta zgłoszeniowa znajduje się w załącznikach.

REGULAMIN PLENERU ARTYSTYCZNEGO

karta_zg+éoszenia_do_pleneru_artystycznego-PDF

karta_zg+éoszenia_do_pleneru_artystycznego