Dzieci mają swoje drzewka

Kolejne roczniki mieszkańców naszej gminy, od dziś mają swoje drzewka.

Dzisiaj w południe rodzice szesnaściorga dzieci, wspólnie zasadzili wybrane przez siebie gatunki drzew w kępickim Parku Pokoleń. – To już nasza tradycja, kiedy mali mieszkańcy naszej gminy wspólnie z rodzinami, upamiętniają rok swoich narodzin w ten symboliczny sposób – mówi Magdalena Majewska, Burmistrz Kępic. Kolejne drzewka od dziś mają dzieci urodzone w latach 2020 i 2021. To Hanna, Szymon, Aleksander, Iga, Filip, Maja, Oliwia, Mikołaj, Maja, Antoni, Anna, Klaudia, Szymon, Zofia, Gabriel i Katarzyna. – Niech Wasze pociechy rosną zdrowo, razem z tymi drzewami – życzył Sławomir Piątkowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Warcino. Rodzice, którzy wzięli udział w akcji, podkreślali, że to świetny pomysł i niezwykła pamiątka. – Z pewnością będziemy tu często przychodzić i doglądać naszego drzewka – zapewnia jeden z dziadków.