Memory za zabytki

Dziś wieńczymy naszą zabawę. Nagradzamy nowymi grami edukacyjnymi.

14 października zachęcaliśmy do wzięcia udziału w naszej zabawie, która polegała na wykonaniu zdjęcia na tle jednego z zabytków, który jest prezentowany w naszej nowej grze edukacyjnej. Przypomnijmy, że w ramach projektu dofinansowanego przez Zarząd Powiatu Słupskiego, stworzyliśmy memory, w którym prezentujemy 15 zabytków zlokalizowanych na terenie powiatu słupskiego. Gra ma charakter rozwijający i łączy pokolenia, zatem jest formą edukacji dla całych rodzin. Zadanie ma na celu popularyzację i odkrywanie dotąd mało znanej historii regionu słupskiego poprzez przedstawienie obiektów zabytkowych, które są swoistymi świadkami ważnej dla nas historii.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie serdecznie dziękujemy! Zapraszamy po odbiór gry edukacyjnej do piątku (29 października) do Urzędu Miejskiego w Kępicach (pok. nr 100) następujące osoby:

Dorota Rozpędowska, Klaudia Kinia, Ewa Palewska, Katarzyna Sadowska, Ewa Michlewicz, Basia Klimek, Alicja Nędzi, Ania Pozoga, Halina Marczewska, Saturnina Wilkołek – Szudlarska, Iwona Kosicka, Helena Lemankiewicz, Kinga Zielkowska,  Barbara BP, Weronika Anna Gołacka.