Senior Obywatel – zaproszenie

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kępice, którzy ukończyli 60 rok życia do udziału w III edycji Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza.

W ramach Olimpiady przygotowano cykl wykładów obejmujących tematykę m.in. prawa obywatelskiego w Polsce, zasad funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego, ochronę praw seniora, formy aktywności obywatelskiej. Udział w konkursie jest bezpłatny

Olimpiada obejmuje etap powiatowy, w ramach którego eliminacje odbędą się w terminie do 15 grudnia br. Laureaci eliminacji powiatowych rywalizować będą na szczeblu wojewódzkim, którego finał planuje się w czerwcu 2021 roku.

Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia zamieszczonego poniżej lub pobrać go i złożyć w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kępicach w pokoju 1a u Pani Marzeny Grabowskiej w terminie do 30 października br. Formularz zgłoszeniowy można również przesłać do Wydziału Polityki Społecznej na adres Szarych Szeregów 14  lub na adres e-mail: [email protected] do dnia 2.11.br. – w temacie prosimy wpisać „Senior_Obywatel”.

Wszystkim, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa zostaną przekazane zagadnienia, które pomogą w przygotowaniu się do Olimpiady. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny – tel.  59 857 63 59 lub mailowy [email protected] lub bezpośredni kontakt z organizatorem etapu powiatowego –  tel. (59) 841 87 06.

Do czasu otrzymania zagadnień zapraszamy do zapoznania się z wykładami zamieszczanymi w każdy czwartek o godzinie 12.00 na stronie internetowej Klubu Olimpijczyka Srebrni Obywatele https://srebrniobywatele.wordpress.com/olimpiada/ oraz na Facebooku https://m.facebook.com/Olimpiada-Wiedzy-Obywatelskiej-111692980589559/. Wykłady te można odtworzyć w dowolnym czasie.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Materiały do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej2020

Regulamin III Olimpiady