Zagłosujmy na naszą inwestycję!

„Inwestycja z perspektywą” to konkurs organizowany przez Polską Agencję Prasową. Gmina Kępice ma szansę zdobyć uznanie!

Konkurs polega na promowaniu najciekawszych samorządowych inwestycji współfinansowanych  z Unii Europejskiej. Jak informują przedstawiciele PAP, w konkursie udział bierze 158 inwestycji. Jest wśród nich także ta kępicka. – Zachęcamy Państwa do nieodpłatnego oddawania głosów na specjalnej stronie internetowej. Mechanizm głosowania jest niezwykle prosty – zachęca Marzena Piszko – Bojaryn, kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Strategicznego UM w Kępicach.

W konkursie udział bierze kępicki System Monitorowania Odpadów Komunalnych, który funkcjonuje przy ul. Niepodległości. To system podziemnej, selektywnej zbiórki odpadów służący mieszkańcom, przedsiębiorstwom komunalnym i samorządom do skutecznej segregacji odpadów. Projekt służy także edukacji, w tym celu powstała m.in. specjalna piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=opgkk2YibX4

Warto wesprzeć kępicką inwestycję. Można ją znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów – lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą. (link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps). Zachęcamy!